Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_f10018bc0606ba44244b976c4b7da310, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/metinse2/public_html/oku.php on line 3
?
ZorkunMt2

ArelMt2 ArelMt2

Metin2 4 Yıllık Tecrube

Yaklaşık 4 yıldır metin2 pvp serverlerini oynuyorum günlerce bir serveri oynadığımı ve sadece 1 vs de yenildiğim için serveri bıraktığım zamanlar oldu, yazacağım yazıyı okumanızı öneririm pvp server oynuyacaksanız anlattıklarım mutlaka işine yarayacaktır.

Öncelikle Savaşçı bedensel karakterinden başlamak istiyorum. Bedensel savaşçı karakterinin iyi oynuyan bir zihinsel karaktere karşı şansı çok düşüktür. Ama ninja ve karabüyü suraya karşı zihinsele göre daha iyidir.

Ben çoğunlukla zihinsel savaşçı kullanıyorum ve öfkesi p olan bedensel savaşçıları skilsiz düz vuruş ile kesebildiğim zamanlar olmuştur. Bedensel kullanıyorsanız öfkeyi açmayın yada master seviyesine düşürüp öyle açın.

Bedensel karakterle oynuyorsanız yere düşmemeye bakın. Ninja bıçakçı ve büyülü sura ile vs atarken komboyu kapatın ve rakibi sektirmeye çalışın. Eğer diğer karakterlerle vs atıyorsanız komboyu mutlaka açın ve vs ye skil atarak başlamayın düz vuruşla başlayın.

Zihinsel Savaşçı karakteri (en sevdiğim karakterdir) bedensel,ninja bıçakçı veya büyülü sura ile vs atarken komboyu kapalı tutun. Güçlü beden olduğundan yere düşmeyeceksiniz rakibi yere düşürmeye çalışmalısınız.

Vs ye 2 şekilde başlayabilirsiniz. 

1- komboyu kapatırsınız düz vuruş ile rakibi düşürüp şiddetli ile devam edersiniz rakip kalkıp geldiği an ruh vuruşu ile tekrar düşürürsünüz.

2- Vs ye başlamadan hemen önce rakibin size düz vuruş vuramayacağı kadar geri gidip ruh vuruşu ile başlayabilirsiniz.

Efsunlar savaşçı statüsünü hp str dex olarak vermişsinizdir. Dex 90 olmuşsa İtemlerinizde çevikliği kullanmayın.Onlarca server oynadım, kesinlikle işe yaramayacaktır. 

Hp absorbe efsununu vs lik efsun olarak görenler var. Hp absorbe efsunu kesinlikle vs de işe yaramaz ama kasılırken kullanılması gerekir.

Zırha Saldırı değerini kesinlikle getirmeniz gerekir.

Şimşek ve rüzgar efsununun işe yaradığını düşünmüyorum kullanmanızı tavsiye etmem.

Vslik efsun olarak ayakkabıya yada kaska oklardan korunma şansı getiriliyor yanlış tavsiye etmem ama sürgünde kasılmak istiyen olursa oklardan korunma şansı efsununu kesinlikle kullanmalısınız.

Ve 2 yıl öncesinden farkettiğim birşey var. Pvp serverlerde kem gözü görevinden saldırı değerini almayın. Saldırı değerini seçerseniz, +50 saldırı saldırı hasarına eklenir ama karakter attığınızda veya ışınlandığınızda verilen +50 saldırı geçersiz olacaktır.


Büyülü Sura karakteri iyi dizilirse en iyi karakter bile olabilir tabi ama Serverden servere kral karakter farklılık gösterebilir. Öncelikle ben önceliğimi saldırıya veririm bu yüzden statüyü sp str dex hp veririm. Eğer serverinizde max hp efsunu +3.5 k geliyorsa statü söylediğim gibi str dex sp hp şeklinde olmalıdır.

Vs atarken çoğunlukla düz vuruş vurulmalı dexi 90 yapmış iseniz düz vuruş hasarı yüksek olacaktır.

Küpe abanoz küpe seçilmelidir.

Yazan: muttalip57      Okunma: 80477      Tarih: 10.01.2017      Etiketler: Metin2 4 Yıllık Tecrube ,

Yorumlar

Banner Reklam Alan

istatislikler

Metin2 Server
1733
Knight Server
20
Silkroad Server
7
Wolfteam Server
1
Toplam Blog Kategori
228
Sitemizdeki Online

www.metin2-serverler.org

Pvp Serverler

Son yillarda genc nesilin bilgisayar kullanma amacina bakmis olursak, cogu kullanicilarin zamanini online oyunlarla gecirdigini gorecegiz. Bu genc nesil kendini daha cok pvp serverlere kaptirmis durumdadir sitemizin amaci ise en guncel pvp serverleri oyuncularla paylasimda bulunmasidir. Sitemizde tanitimi olan bu online oyunlar; metin2 pvp serverler, knight pvp serverler ve silkroad pvp serverlerdir. Sitemizi ziyarette bulunan butun oyunculara iyi oyunlar dileriz.

Metin2 pvp serverler | Pvp serverler | Metin2 emek serverler | Metin2 editsiz pvp serverler | Editsiz pvp serverler | Emek pvp serverler | Emek serverler | Silkroad pvp serverler | Knight pvp serverlerWarning: Unknown: open(/tmp/sess_f10018bc0606ba44244b976c4b7da310, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0